Alkoholový tester Dräger Alcotest® 6510

Přístroj Alcotest® 6510 nabízí profesionálním uživatelům rychlou a přesnou analýzu alkoholu v dechu kompaktní a uživatelsky přátelskou formou. Tento přístroj je homologován ministerstvem vnitra Spojeného království a je zařazen na seznamu výrobků splňujících požadavky Národní asociace pro bezpečnost silničního provozu (NHTSA CPL) jako průkazný tester dechu pro aplikace ministerstva dopravy. V ČR je schválen Českým metrologickým institutem pod značkou typu: TCM 144/07-4499 jako měřidlo stanovené.

Více informací


19 645,00 Kč vč.

Sofistikovaná technologieOptimalizovaný 1/4" elektrochemický senzor ručního přístroje reaguje specificky na alkohol a vyznačuje se velmi rychlou reakční dobou. Přístroj garantuje rychlé výsledky měření i při velmi vysokém obsahu alkoholu v dechu. Výsledky se zobrazují na podsvíceném grafickém displeji ve formě naměřené hodnoty s odpovídající barvou LED kontrolky a akustickým signálem.

Pohodlné ovládáníMěřicí funkce jsou snadno ovladatelné: Všechna měření uživatel ovládá prostým stiskem tlačítka. Rychlé a jednoduché navigaci v nabídce napomáhají dvě další klávesy. Kromě toho se uživateli na displeji zobrazují textové zprávy, podporované signály LED kontrolek s různými barvami a akustickými signály. Odběr vzorků, práce v nabídce a kalibrace jsou prováděny automaticky.

Snadná manipulacePřístroj není větší než kapsička u košile. Díky speciálnímu ergonomickému tvaru s ním mohou manipulovat leváci i praváci.

Grafický LCD displejVýsledky se zobrazují na podsvíceném grafickém LCD displeji v různých měrných jednotkách. Textové zprávy jsou nezkrácené a jsou doprovázeny odpovídajícími signály barevných LED kontrolek a zvukovými signály. Přístroj má čtyři standardní volitelné jazyky: anglický, německý, francouzský a španělský. Pro české uživatele je možno zvolit češtinu. Integrované úložiště dat může uložit až deset výsledků zkoušek. Díky systému číslování zkoušek může uživatel volit mezi výsledky zkoušek a zobrazovat je na grafickém displeji.

Bezpečné a hygienickéSpeciální chránič na náustku zajišťuje bezpečnou vzdálenost mezi rukou operátora a ústy zkoušené osoby.

Speciální design náustkuNáustek lze i potmě rychle a bezpečně nasadit. Vzduchový výstup na náustku nelze uzavřít, čímž se eliminuje možnost manipulace s výsledky. Optimální hygienu zajišťuje distanční vložka, která zabraňuje kontaktu rtů zkoušené osoby s pouzdrem přístroje.

Nízká spotřeba energiePřístroj je napájen 2 alkalickými bateriemi AA, které postačí pro více než 1 500 zkoušek při pokojové teplotě.

 

Vozík  

Žádný produkt

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

K pokladně

Odběr novinek e-mailem